Často kladené otázky

Rádi Vám odpovíme na to, co vás zajímá a trápí.

 

Je Mydeals.cz slevovým serverem?

Nikoliv, Mydeals.cz je agregátorem slev, což znamená, že je na stránce zveřejněna nabídka více slevových portálů najednou pro snadnější a obsáhlejší výběr konkrétních slev.

 

Jak funguje nákup voucherů přes Mydeals.cz?

Po vybrání konkrétní slevy budete přesměrování na příslušný slevový portál, podle jehož podmínek si můžete slevu zakoupit, získat voucher a uplatnit ho.

 

Podle čeho si můžu slevy vybírat, je jich strašně moc.

Na Mydeals funguje jednak vyhledávač, kam můžete zadat svůj požadavek (třeba „pobyt pro dva“), nebo lze vybrat kategorii a tu dále omezit podle lokality – nejvíce slev platí pro celou Českou republiku, takže pokud chcete slevu pro konkrétní region, výběr se výrazně zúží.

 

Slevu jsem si koupil, ale nedorazil mi voucher.

Obraťte se, prosím, přímo na slevový portál, který vám slevu poskytnul, Mydeals slevové vouchery neprodává, pouze shromažďuje výhodné nabídky ze slevových serverů.

 

Jak fungují hromadné slevy?

Nejčastěji na principu množstevní slevy a výhodných nabídek od dodavatelů (prodejci zboží a poskytovatelé služeb), více se dočtete v tomto článku na stejné téma.

 

Je nakupování slev bezpečné?

V zásadě ano, i když jako u každého nákupu, i zde existuje riziko. To lze minimalizovat využíváním spolehlivých slevových portálů, jak píšeme v tomto článku.

 

Jak mohu voucher zaplatit?

Podle nabídky konkrétního slevového portálu – nejčastěji kartou online, nebo bankovním převodem.

 

Co se stane, když mi voucher propadne (nestihnu ho využít)?

V takovém případě není většinou možné vrátit peníze za nákup voucheru. Věrným klientům však například Slevomat tuto situaci umožňuje vyřešit bez finanční ztráty díky refundaci.

 

Jak mi přijde voucher?

Ani ty největší slevové servery neposílají vouchery poštou, tudíž Vám přijdou na registrovanou emailovou adresu.

 

Po kliknutí na nabídku slevy se mi otevřela úplně jiná stránka.

Ano, to je normální – Mydeals.cz je agregátorem, který se snaží uvádět co nejvíce kvalitních slev, proto se po kliknutí na některou z nich dostanete přímo na stránky slevového portálu, který slevu nabízí.

Nejoblíbenější