Kolo štěstí od Slevomatu, aneb slevy na slevy

Nechci slevu zadarmo, chci celý voucher zadarmo! I tak bychom se mohli dívat na populární Kolo štěstí od Slevomatu, ve kterém si každý den můžete vytočit kredity. A co kredit, to koruna na nákup voucheru, takže když vám to padne, můžete si levnější i dražší vouchery pořídit zcela bez placení. Navíc nemusíte být ani aktivním uživatelem Slevomatu a nakupovat přes něj, stačí se zaregistrovat a čekat, jestli se na vás neusměje štěstí – není to tedy jako kolo štěstí od mountfieldu, kde si nejdřív musíte něco koupit, abyste mohli získat slevu.

Přihlášení do kola štěstí chce Facebook

Slevomat samozřejmě nedává peníze úplně nezištně – chce po vás přihlášení přes Facebook, což znamená, že když si nějakou tu odměnu vytočíte, Slevomat to hrdě vaším jménem oznámí na vaší facebookové zdi (lze vypnout v nastavení Facebooku). Pro uživatele jde tedy o příjemný bonus a Slevomat získává přirozenou reklamu.

Jak točit?

Postup je jednoduchý, na stránce Slevomatu sjeďte až dolů, kde je odkaz na Kolo štěstí, viz obrázek níže. Klikněte na něj a dostanete se do prostředí této hříčky. V tento moment se musíte přihlásit skrze Slevomat na Facebook, pak už stačí točit a mít trochu toho štěstí. Točit můžete jedenkrát každý den.

Jak utrácet?

Co kredit, to koruna, Kolo štěstí od Slevomatu vám může přinést od 10 do 1 000 kreditů na jedno zatočení. Získat vyšší částky je vyloženě o náhodě, protože počet výher je limitovaný, ale když budete každý den pokoušet štěstí, nižší částky získáte poměrně často. Důležité je si pamatovat, že takto získané kredity mají omezenou dobu platnosti, takže je nezapomeňte utratit před propadnutím.

Publikováno: 3.11.2014   |   Zobrazeno: 4648x
Nejoblíbenější