Nejoblíbenější slevy

Několik let po boomu slevových portálů už můžeme pomalu bilancovat – co lidé rádi na slevových serverech nakupují a co je jim na nich nejčastěji nabízeno? V našem skromném přehledu samozřejmě nesmějí chybět pobyty pro dva, wellness, kulinářské zážitky a spousta druhů zboží, které se postupně stalo nedílnou součástí dříve hlavně na služby a pobyty zaměřených slevových portálů.

 

Slevy na služby a pobyty

Skrze slevové portály svou klientelu oslovuje mnoho restaurací, lázní, penzionů, hotelů, cestovních kanceláří a rekreačních zařízení. Není divu, díky výrazným slevám na pobyty, zážitky a podobné služby jsou tyto slevy zákazníky velmi oblíbené.

Dovolená u moře

Jakkoliv se dovolená u moře stala poměrně dostupnou alternativou k té tuzemské, stále nejde o žádnou samozřejmost. Díky slevám si dovolenou v Chorvatsku, Itálii i exotičtějších destinacích může dovolit více lidí, nebo si ji dopřát častěji. U slevových nabídek na dovolenou u moře doporučujeme pořádně číst, co si kupujete – co je a co není součástí nabídky? Pobytové taxy, doprava, stravování…

Pobyt pro dva

Romantické víkendové pobyty, wellness pro úlevu těla i duše, dovolené v lázních s maximální péčí. Krátké dovolené pro dva pobytovým nabídkám dominují a není se čemu divit – páry nemusejí nic vymýšlet a zajímavé hotely na zajímavých místech se zajímavými aktivitami a zážitky jsou jim nabízeny přímo na hlavních stranách slevových portálů. Pobyty pro dva tak narušují stereotyp s vynaložením minimálního úsilí a díky slevě i minimálního finančního obnosu.

Jídlo, pití a příjemná atmosféra

Extrémně oblíbené slevové vouchery se točí kolem jídla a pití v hezkých restauracích. Večeře při svíčkách nebude o nic méně romantická, když za ni nedáte tisícovku, ale „jen pět set“. Restaurace jsou častým dodavatelem nezapomenutelných zážitků ze slevových serverů.

Zážitky

Neobvyklé zážitky jsou občas trochu tajemstvím – budou bavit, nebo nudit? Za „plnou cenu“ možná tolik zákazníků nenajdou, ale na slevových portálech se jim nebývale daří. Kdo by nechtěl vyzkoušet lukostřelbu, řízení supersportu, vyhlídkový let, nebo třeba bungee jumping?

 

Slevy na zboží

Na slevových portálech se pozvolna rozmohly i nabídky zboží. Vede drobná elektronika, hračky, oblečení i speciality jako jsou unikátní samolepky na zeď.

Tablety a mobily

Za všechnu drobnou elektroniku zmíníme tablety a mobily – ve slevových akcích nejčastěji od neznámých značek, ovšem s dostatečným výkonem a velkými displeji. Za velmi nízkou cenou jsou tyto stroje často vstupní branou do světa smartphonů a jejich větších bratránků tabletů.

Oblečení

Zdravotní a sportovní oblečení je na slevových portálech nezřídka kdy doplněno něčím hezčím pro chvíle romantiky i ty bezprostředně následující. Pravdou je, že na slevových portálech a eshopech obecně lze jen těžko odhadnout kvalitu oblečení, ovšem super nízké ceny tento krok do neznáma vyvažují.

Hračky

Hračky ve slevě potěší děti i rodiče – těm první způsobí spoustu radosti a těm druhým ušetří spoustu peněz. I při nakupování hraček na internetu si samozřejmě dávejte pozor, jak malému dítěti konkrétní hračku chcete dát. V poslední době hodně letí slevy na gumičky typu Rainbow Loom pro tvorbu náramků.

Samolepky na zeď

Jednobarevná zeď? To je pasé, hlavně díky nálepkám, které za pár korun oživí jakoukoliv stěnu od dětského pokoje přes obývák až po kuchyni (vtipné jsou třeba hodiny jako samolepka). Ve slevě se dají i velké propracované motivy koupit za pár stovek.

Šperky a hodinky

Další z královských kategorií na slevových portálech – hodinky a šperky lákají naše oči, a když díky slevě neprotestuje ani peněženka, není moc co řešit. Jen si dejte pozor, co za šperk kupujete a k jaké příležitosti – pro některé události se prostě nesluší šetřit a už za tento samotný nápad byste mohli u své drahé polovičky dostat co proto, byť by byl šperk sebekrásnější.

Publikováno: 21.10.2014   |   Zobrazeno: 3317x
Nejoblíbenější