Nejznámější slevové portály v ČR

Slevové portály, jak je známe dnes, se v České republice objevily v roce 2010. Průkopníkem byl slevový portál Slevomat, který se brzy stal společné s portály Zapakatel a Vykupto leaderem na českém slevovém trhu, který v následujících letech intenzivně rostl, ať už co do počtu poskytovatelů slev, nebo počtu zákazníků.

Portál Zapakatel už mezi elitou nefiguruje (z dosud neznámých důvodů zbankrotoval), ovšem Slevomat a Vykupto si stále drží pozici nejdůvěryhodnějších a nejstabilnějších slevových portálů u nás. Zákazníci to pocítí zejména v oblasti služeb – Slevomat má i vlastní prodejnu, garantuje vrácení peněz a nabízí v některých případech i refundaci při nevyužití zakoupeného voucheru (i když jen v podobě kreditů a jen pro stálé zákazníky ve výjimečných případech). Kolo štěstí u slevomatu je pak třešničkou na dortu, kdy si zákazníci mohou vytočit kredit použitelný na nákup voucherů.

Vykupto.cz i Slevomat.cz mají také vlastní mobilní aplikace, díky kterým je nakupování slev možné i na cestách, zatímco portál Berslevu se snaží bojovat proti nejistotě a nedůvěře zákazníků pojištěním voucherů. Velcí poskytovatelé slev na českém internetu už dlouho nejsou pouhými zprostředkovateli, ale nabízejí vlastní zázemí a služby, které čerpání slev zpříjemňují.

 

Slevové portály vs agregátory

Český trh se slevami nežije jenom přímými zprostředkovateli typu Slevomat, ale také agregátory jako je Mydeals. Ty shromažďují nabídky od více slevových portálů dohromady, což znamená mnohem širší nabídku slev. Pokud hledáte konkrétní slevy, u agregátorů máte mnohem větší šanci uspět.

Agregátory by bez slevových portálů nemohly existovat, ale díky agregátorům se lidé dostanou k těm nejvýhodnějším slevám snáze, ať už je jejich hlavním zprostředkovatelem Slevomat, Vykupto, nebo kterýkoliv jiný z českých solidních a prověřených slevových serverů.

Publikováno: 21.10.2014   |   Zobrazeno: 809x
Nejoblíbenější